Vacatures

Op dit moment staat er één vacature open bij Stichting Bijeen. Klik hier voor meer informatie. 

 

Stichting Bijeen is op zoek naar leerkrachten voor de invalpool. Aanmelden kan via het tabblad Stage/Inval. Mocht u meer informatie willen, dan kunt u contact opnemen met mevr. Renate Wiggers (r.wiggers@bijeen-hoogeveen.nl of telefonisch 0528-234599).

 

Nieuws

Cascaderun 2020

Klik hier voor het aanmeldingsformulier cascaderun 2020. 


Kindcentrum Wolfsbos

Klik hier voor het nieuwsbericht over KC Wolfsbos. Daarnaast is er een filmpje om een sfeerimpressie te krijgen. Het filmpje wat betreft de sfeerimpressie is tijdens het persmoment van 7 maart getoond. Klik hier voor het filmpje.

 

 

 


Vakanties 2019/2020


Herfstvakantie: 21 oktober t/m 25 oktober 2019
Kerstvakantie: 23 december t/m 3 januari 2020
Voorjaarsvakantie: 17 februari t/m 21 februari 2020 
Goede Vrijdag/Pasen: 10 en 13 april 2020
Meivakantie:
27 april t/m 8 mei 2020
Hemelvaart: 21 en 22 mei 2020
Pinksteren: 1 juni 2020
Zomervakantie: 6 juli t/m 14 augustus 2020

 

Vakanties 2020/2021


Herfstvakantie: 12 oktober t/m 16 oktober 2020
Kerstvakantie: 21 december t/m 1 januari 2021
Voorjaarsvakantie: 22 februari t/m 26 februari 2021 
Goede Vrijdag/Pasen: 2 april t/m 5 april 2021
Meivakantie:
 3 mei t/m 14 mei 2021
Hemelvaart: 13 en 14 mei 2021 (in meivakantie)
Pinksteren: 24 mei 2021
Zomervakantie: 12 juli t/m 20 augustus 2021

PeutersBijeen Voor peuters vanaf 3 jaar

Inschrijfformulier 


Wilt u uw kind aanmelden bij één van de Bijeen scholen download dan hier het aanmeldingsformulier

aanmeldingsformulier zij-instroom

Contact Stichting Bijeen

Bezoekadres

Crerarstraat 6b
7901 AE Hoogeveen

Postadres
Postbus 2113
7900 BC  Hoogeveen

Tel.nr.                0528- 23 45 99

Emailadres:        info@bijeen-hoogeveen.nl

Van links naar rechts: Jacqueline Verheggen, Geert Jan Slager, Marga Schonewille, Renate Wiggers, Josh de Ruiter, Jarno Zwiers (zittend),
Marloes Fidom, Mariëlle Tiel Groenestege, Zweers Wijnholds, Mirjan Mulder en Bas Hoving.

Directeur Bestuurder:

Dhr. Zweers Wijnholds

Stafmedewerkers

Mevr. Renate Wiggers (managementassisitente)
r.wiggers@bijeen-hoogeveen.nl

Mevr. Marga Schonewille (personeelsadviseur)
m.a.schonewille@bijeen-hoogeveen.nl

Mevr. Marloes Fidom (personeel- en salarisadministratie)
m.fidom@bijeen-hoogeveen.nl

Mevr. Mirjan Mulder (personeel- en salarisadministratie)
m.mulder@bijeen-hoogeveen.nl

Dhr. Josh de Ruiter (medewerker facilitair)
j.deruiter@bijeen-hoogeveen.nl

Dhr. Bas Hoving (medewerker financiën)
b.hoving@bijeen-hoogeveen.nl

Mevr. Jacqueline Verhegger (medewerker kwaliteit)
j.verheggen@bijeen-hoogeveen.nl

Mevr. Mariëlle Tiel Groenestege (orthopedagoog)
m.tielgroenestege@bijeen-hoogeveen.nl

Dhr. Geert Jan Slager (medewerker meubilair/huisvesting)
g.j.slager@bijeen-hoogeveen.nl

Dhr. Jarno Zwiers (onderwijsondersteunend ICT'er)
j.zwiers@bijeen-hoogeveen.nl


Naam:*
Emailadres:*
Telefoon:*
Bericht*

Neem de 6 karakters
uit de afbeelding over*