Vacatures

Op dit moment staan er verschillende vacatures open bij Stichting Bijeen.


  • Stichting Bijeen heeft 2 vacatures voor intern begeleiders. Klik hier voor meer informatie.
  • Stichting Bijeen zoekt voorzitter Raad van Toezicht en een lid Raad van Toezicht, profiel financiën. Klik hier voor meer informatie.
  • Stichting Bijeen zoekt leerkrachten voor het Spectrum en de Schuthoek. Klik hier voor meer informatie.
  • Sticchting Bijeen zoekt een leerkracht voor de Zandloper. Klik hier voor meer informatie.

 

Stichting Bijeen is op zoek naar leerkrachten voor de invalpool. Aanmelden kan via het tabblad Stage/Inval. Mocht u meer informatie willen, dan kunt u contact opnemen met mevr. Renate Wiggers (r.wiggers@bijeen-hoogeveen.nl of telefonisch 0528-234599).

 

Nieuws

Kindcentrum Wolfsbos

Klik hier voor het nieuwsbericht over KC Wolfsbos. Daarnaast is er een filmpje om een sfeerimpressie te krijgen. Het filmpje wat betreft de sfeerimpressie is tijdens het persmoment van 7 maart getoond. Klik hier voor het filmpje.

 

 

 


Vakanties 2019/2020


Herfstvakantie: 21 okt. t/m 25 okt. 2019
Kerstvakantie: 23 dec. t/m 3 jan.2020
Voorjaarsvakantie: 17 feb. t/m 21 feb. 2020 
Goede Vrijdag/Pasen: 10 en 13 april 2020
Meivakantie:
27 april t/m 8 mei 2020
Hemelvaart: 21 en 22 mei 2020
Pinksteren: 1 juni 2020
Zomervakantie: 6 juli t/m 14 aug. 2020

PeutersBijeen Voor peuters vanaf 3 jaar

Inschrijfformulier 


Wilt u uw kind aanmelden bij één van de Bijeen scholen download dan hier het aanmeldingsformulier

aanmeldingsformulier zij-instroom

Contact Stichting Bijeen

Bezoekadres

Crerarstraat 6b
7901 AE Hoogeveen

Postadres
Postbus 2113
7900 BC  Hoogeveen

Tel.nr.                0528- 23 45 99

Emailadres:        info@bijeen-hoogeveen.nl


Directeur Bestuurder:

Dhr. Zweers Wijnholds

 

Stafbureau


 

Van links naar rechts achter: Mariëlle Tiel Groenestege, Jarno Zwiers, Bas Hoving, Renate Wiggers, Mirjan Mulder, Marga Schonewille, Zweers Wijnholds, Josh de Ruiter en Marloes Fidom
                                        

Managementassistente

Renate Wiggers            r.wiggers@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    ma t/m vrijdag alle ochtenden

 

Personeelsadviseur

Marga Schonewille         m.a.schonewille@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Personeelsadministratie

Marloes Fidom              m.fidom@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    dinsdag, woensdagochtend en vrijdagochtend

 

Mirjan Mulder               m.mulder@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    maandagochtend, dinsdag en woensdagochtend

 

Financiële administratie    

Bas Hoving                      b.hoving@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                       dinsdag en donderdag

 

Facilitaire zaken

Josh de Ruiter                  j.deruiter@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                        donderdag en vrijdag

 

Orthopedagoog

Mariëlle Tiel Groenestege   m.tielgroenestege@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                        maandag en donderdag

 

Onderwijsondersteunend ICT'er

Jarno Zwiers                     j.zwiers@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                        maandag en dinsdag

 

Functionaris Gegevensbescherming: fg@bijeen-hoogeveen.nl

 


 

Contactformulier

Hebt u vragen over Bijeen of wilt u stukken opvragen, neem dan contact met ons op.

Vul het formulier in. De velden aangegeven met een * zijn verplicht.

Uw contactgegevens


Naam:*
Emailadres:*
Telefoon:*
Bericht*

Neem de 6 karakters
uit de afbeelding over*